HomeAbout CompanyProductsQualityContact UsQuery
SwiftpackCall UsSend Bulk Enquiries

Product Range

 

 

Swiftpack
Головна >> Продукція >> Плівки >> Плівки Стретч ПВХ
Swiftpack Плівки Стретч ПВХ Swiftpack

 

Стретч-плівка ПВХ - плівка харчового призначення, призначена для первинної упаковки продуктів харчування. Виготовляється на основі полівінілхлориду. Існують два способи виробництва - видувний та виливний. Видувний спосіб дозволяє одержувати більш тонку плівку.

Унікальна властивість ПВХ стретч плівки - легко розтягуватися і при цьому не втрачати своїй міцності дозволяє використовувати її як пакувальний матеріал. ПВХ плівка призначена для первинної (безпосередній) упаковки продуктів в харчових виробництвах, роздрібної торгівлі. В стретч-плівку ПВХ пакують кондитерські та хлібобулочні вироби, м'ясо, птицю, рибу, сухофрукти. Плівку ПВХ можна застосовувати для гарячих продуктів. Наприклад, за допомогою такої стрейч плівки можна упакувати свіжоспечений хліб. Підвищена стійкість до жирів дозволяє паковувати в стретч-плівку ПВХ жирні продукти.

Стретч-плівка ПВХ в основному використовується в промисловій сфері для упаковки різних товарів на високошвидкісних автоматичних лініях, підприємствах харчування та сфери обслуговування, торгових мережах.

Плівка ПВХ здатна щільно облягати продукт, і при цьому не утворювати складок і не залишати незаповненого простору між упаковкою і продуктом, що у свою чергу надає продукту досить привабливий вигляд, а також заощаджує пакувальної плівки і забезпечує збереження упаковки.

Завдяки високій міцності харчова стретч-плівка ПВХ може з однаковим успіхом застосовуватися як для ручного, так і для машинного пакування. Властивість «Самоклейкості» ПВХ стрейч плівки полегшує процес пакування за рахунок легкості фіксації пакувального матеріалу без застосування спеціальних запаюючих пристроїв. Це дозволяє здійснювати процес упаковки вручну, не застосовуючи спеціального пакувального обладнання.

Використання стрейч плівки ПВХ має ряд переваг перед поліетиленовою плівкою:

  • висока міцність
  • помірна твердість матеріалу
  • виборча проникність газів
  • підвищена стійкість до жирів
  • висока стійкість до агресивного середовища
  • висока прозорість і блиск стійкість до високих температур
  • можливість розігріву нераспакованного продукту в СВЧ-печах

Плівка стретч (ПВХ) - дихаюча плівка. Основна її властивість - це проникність парів і газів, що забезпечує тривале збереження продукції і перешкоджає розвитку бактерій і цвілі в упакованому продукті.

Крім того, продукти, упаковані в плівку ПВХ, не завітрюються, і значно довше зберігають свій первісний вигляд, ніж при упаковці в інші види плівок.

Плівка ПВХ ідеально підходить для упаковки, як сирого м'яса, так і м'ясних продуктів. Це обумовлено незамінною властивістю ПВХ стрейч плівки пропускати кисень і вуглекислий газ, що дозволяє зберігати м'ясні продукти протягом тривалого часу. Так само ця властивість перешкоджає утворенню кірки льоду на плівці при зберіганні м'ясних продуктів в морозильних камерах, що дозволяє зберегти чудовий товарний вигляд і свіжість продукту.