HomeAbout CompanyProductsQualityContact UsQuery
SwiftpackCall UsSend Bulk Enquiries

Product Range

 

 

Swiftpack
Головна >> Продукція >> Плівки >> Плівки Термозбіжні
Swiftpack Плівки Термозбіжні Swiftpack

 

Термозбіжна плівка ПВХ - плівка високої якості на основі двоосновано-орієнтованого полівінілхлориду (ПВХ), особливістю якої є здатність скорочуватися під дією температури. В результаті скорочення термозбіжна плівка щільно обтягує виріб, що упаковується по периметру і приймає його форму. При цьому сам товар не деформується. Термозбіжна плівка ПВХ при відносно невеликій вартості має досить високу якістю. Термозбіжна плівка на основі ПВХ є універсальним пакувальним матеріалом, що використовуються для упаковки харчових і нехарчових продуктів.

Упаковка термоусадною плівкою дозволяє захистити упакований товар від різних небажаних впливів в процесі транспортування і зберігання. До переваг термоусадочної плівки ПВХ можна віднести простоту використання. Для упаковки з її допомогою можуть бути застосовані прості термоусадочні машини. Крім хороших механічних, термозбіжна плівка ПВХ має відмінні оптичні властивості. Термозбіжна плівка має прозорість, що дозволяє покупцеві бачити упакований продукт з усіх боків і позитивно позначається на презентабельності товару. Допускається контакт термоусадочної плівки ПВХ з харчовими продуктами, ця плівка відповідає санітарно-гігієнічним нормам для застосування в харчовій промисловості.

Термозбіжна плівка на основі ПВХ застосовується для штучної і групової упаковки товарів. У процесі штучної упаковки кожен виріб обертається термоусадною плівкою, яка в результаті термоусадки щільно облягає виріб, повторюючи його форму. Для групової упаковки попередньо комплектується набір з декількох одиниць виробів, який потім пакується в плівку. Вироби можуть пакуватися тільки з використанням термоусадної плівки, або можуть попередньо укладатися на спеціальні підкладки.

 

Поширене використання термоусадної плівки ПВХ нехарчової сфері. За допомогою термоусадочної плівки з низьким ступенем усадки пакують паперові вироби - папір для принтерів, факсів, поліграфічну продукцію, таку як журнали, книги, календарі, листівки. Термозбіжна плівка ПВХ застосовується для пакування виробів радіоелектронної промисловості, аудіо - та відеокасет, компакт-дисків. У термозбіжну плівку ПВХ пакують парфумерні і медичні товари, косметику, туалетні приналежності, постільну білизну, дитячі іграшки та інші вироби.

 

Широко поширене застосування термоусадної плівки ПВХ в харчовій галузі. У термозбіжну плівку ПВХ пакуються хлібобулочні вироби, це збільшує термін реалізації, захищає від вологи і пилу, покращує зовнішній вигляд. У термозбіжну плівку ПВХ можна упаковувати попередньо нарізаний хліб. Кондитерські вироби пакують в термоусадну плівку, попередньо укладаючи їх на жорсткі лотки відповідних розмірів. Лоток забезпечує, завдяки своїй твердості, краще зберігання продукту. Застосування термоусадної плівки ПВХ для пакування м'ясних напівфабрикатів і птиці, крім збільшення терміну зберігання, робить зручною торгівлю такими товарами.

 

Основними характеристиками термоусадочних плівок, у тому числі і ПВХ, є коефіцієнт усадки і напруга усадки. Коефіцієнт усадки (ступінь усадки) - відношення лінійних розмірів до і після термоусадки. Напруга усадки - напруга, що виникає в термоусадочній плівці при нагріванні. Напруга усадки визначається товщиною термоусадочної плівки, матеріалом, з якого вона виготовлена, температурою і тривалістю нагрівання. Чим вище температура нагріву термозбіжною плівки, тим менше часу її потрібно нагрівати для усадки. Якщо процес термоусадки проводиться при високих температурах, той час нагрівання може бути дуже малим, що дозволяє упаковувати в термоусадочну плівку чутливі до нагрівання вироби.

Пакування виробів у термозбіжну плівку ПВХ виробляється із застосуванням термоусаджувальних машин. Виріб обертається плівкою, потім короткочасно обробляється гарячим повітрям. В результаті нагрівання і подальшого охолодження термозбіжна плівка обтягує предмет. Найбільш поширені термоусадочні машини - тунельні і камерного типу.

Поставка термоусадочної плівки здійснюється в рулонах, зручних для установки на спеціальне обладнання. Термозбіжна плівка ПВХ добре підходить як для напівавтоматичних пакувальних машин, так і для автоматичних тунельного типу.