HomeAbout CompanyProductsQualityContact UsQuery
SwiftpackCall UsSend Bulk Enquiries

Product Range

CSS3 Menu Li Css3Menu.com

 

 

 
Головна >> Продукція >> Витратні матеріали >> Нагрівальний елемент(ніхром, кантал)
Swiftpack Нагрівальний елемент (ніхром, кантал) Swiftpack
 

Ніхром - сплав, який складається з наступних елементів: Ni (55-78%); Cr (15-23%); Mn (1,5%); інше Fe. Питомий опір ніхрому 1,0-1,1·106 Ом·м, щільність - 8200-8500 кг/м3, температура плавління - 1100-1400 °C. Ніхром володіє високими робочою температурою (до 1100 °C) і механічною міцністю (межа міцності при розтягуванні 0,65-0,70 ГПа). Даний сплаву хрому й нікелю використовується для виготовлення нагрівальних елементів лабораторних і промислових електричних печей, плиток, паяльників, нагрівальних елементів

 

Ніхром використовується в електронагрівачах печей для всіх галузей промисловості, побутових приладів і апаратів теплової дії. Широко використовується у високотемпературних електропечах, печах випалу і сушіння, різноманітних електричних апаратах теплового дії. Застосовується в якості нагрівальних та резистивних елементах. Володіє підвищеною жароміцністю, крихкостійкісттю, пластичністю і стабільністю форми. Також ніхром використовується як жаротривкого (жаростійкого) сплаву і хімічно стійкого сплаву в певних агресивних середовищах.
Зокрема ніхром марки Х20Н80 є матеріалом для нагрівальних елементів промислових печей і різних електронагрівальних приладів. Рекомендується застосовувати для нагрівачів електротермічного обладнання підвищеної надійності. Ніхром Х15Н60 застосовується для виготовлення тих виробів, що і Х20Н80, а також використовується у виробах електронної техніки і при створенні непрецизіозних резисторів.

Та найголовніше - використовується в пакувальному обладнанні у вигляді нагрівального елементу.