HomeAbout CompanyProductsQualityContact UsQuery
SwiftpackCall UsSend Bulk Enquiries

Product Range

 

 

Swiftpack
Головна >> Продукція >> Вакуумні пакети >> пакети "в Клітинку"
Swiftpack Вакуумні пакети в клітинку Swiftpack

Пакети вакуумні "у Клітинку" являють собою різновид Вакуумних прозорих пакетів. Використання таких пакетів ідентично з використанням Вакуумних прозорих. Матеріали, з яких виготовляються даний вид вакуумних пакетів володіють аналогічними бар'єрними властивостями, забезпечують герметичність продукції, і так само продовжують термін зберігання продукції.

 

На що зверне увагу покупець на полицях супермаркету? На одноманітні і деколи смутні пакети з продукцією або на яскраві таі впадаючі в очі пакети "у Клітинку"?
"- Любий, купи в нашому магазині ще цієї чудової нарізки!
- Я не пам'ятаю яку саме...
-Вона в пакетах з червоною(зелений, синій) клітинкою!"

Такий підхід до упаковки може стати не тільки "візитною карткою" для Вашого продукту, але і яскравим орієнтиром за яким покупець буде легко знаходити Ваш продукт!

Ви можете зробити замовлення будь-яких розмірів вакуумних пакетів в межах від 100 до 600 мм по ширині і від 150 до 900мм по довжині. Так само у нас є завжди запас "стандартних" розмірів.

Якщо Ви вирішили займатися вакуумним пакуванням в перший раз, або не впевнені чи підійде певний розмір пакету для Вашої продукції - Ви завжди можете одержати якісну консультацію про упаковку по телефону або відвідати наш офіс зі зразком Вашої продукції. Наші фахівці розкажуть і покажуть усі тонкощі пакування, підберуть для Вас оптимальні розміри, підкажуть як досягти найкращого результату.

Так само маємо можливість запропонувати Вам свої послуги по упаковці (консультацію)