HomeAbout CompanyProductsQualityContact UsQuery
SwiftpackCall UsSend Bulk Enquiries

Product Range

 

 

Головна >> Продукція >> Вакуумні пакети >> Металізовані "Золото"
Swiftpack Вакуумні пакети металізовані "залото" Swiftpack
вакуумні пакети металізовані

Пакети з багатошарової плівки, внутрішній шар якої металізований алюмінієвою фольгою. Такі пакети мають високі бар'єрні властивості (волого - і світло - непроникність, антистатичність і захист від електромагнітних полів), які сприяють тривалому зберіганню продукту.

Використовуються для вакуумного пакування продуктів, для упаковки електронних компонентів, в пакетах bag-in-box. Також, металізовані пакети застосовуються в подарунковій упаковці.


 


Пакети вакуумні металізовані мають явну перевагою над іншими пакетами. Продукт упакований в такий пакет відрізняється більш привабливим виглядом, його з легкістю можна знайти на прилавках супермаркетів серед сірої і однорідної маси, такий пакет відразу наштовхує покупця на думку, що продукт всередині "золотого" пакету відноситься до "елітних" товарів.


Пакети металізовані "золото" відмінно підходять для пакування одиничних продуктів, групи нарізних продуктів, риби, сардельок та інших. У такому пакеті продукт буде виглядати не тільки привабливо, але і подовжить термін його зберігання, перешкоджає висиханню продукту( в наслідок - втрати його у вазі).


Ви можете зробити замовлення будь-яких розмірів вакуумних пакетів в межах від 100 до 600 мм по ширині і від 150 до 900мм по довжині. Так само у нас є завжди запас "стандартних" розмірів.

Якщо Ви вирішили займатися вакуумним пакуванням в перший раз, або не впевнені чи підійде певний розмір пакету для Вашої продукції - Ви завжди можете одержати якісну консультацію про упаковку по телефону або відвідати наш офіс зі зразком Вашої продукції. Наші фахівці розкажуть і покажуть усі тонкощі пакування, підберуть для Вас оптимальні розміри, підкажуть як досягти найкращого результату.

Так само маємо можливість запропонувати Вам свої послуги по упаковці (консультацію)

Зразковий варіант упаковки в вакуумні пакети "золото"

Сарделькі Вигляд риби Червона риба Сосиски Вигляд запакованої риби