HomeAbout CompanyProductsQualityContact UsQuery
SwiftpackCall UsSend Bulk Enquiries

Product Range

 

 

Swiftpack
Головна >> Продукція >>Вакуумні пакети >> Прозорі вакуумні пакети
Swiftpack Вакуумні пакети Прозорі Swiftpack

Вакуумні пакети призначені для зберігання, реалізації, а також транспортування харчових і технічних продуктів.

Харчові продукти потребують якісної упаковки, яка б змогла продовжити термін зберігання харчового продукту, а крім цього зберегти всі корисні властивості і смакові якості.

Раніше харчові продукти пакувалися в папір і звичайні целофанові пакети. Бактерії, волога і кисень швидко робили свою справу - псували продукти харчування, особливо так звані делікатесні продукти, які не можуть зберігатися тривалий термін.

Саме за кордоном усвідомили важливість «правильної» упаковки для продуктів харчування. Незабаром це прийшло і в Україну. Сьогодні Ви вже не зустрінете радянські папери і поліетиленових пакетиків. Замість цього з'явилися і сучасні високотехнологічні види упаковок, такі, наприклад, як вакуумні пакети під газ. Призначення цих пакетів просте: збереження свіжості продуктів, що досягається шляхом інертних газів всередині самої упаковки. Таким методом вже давно користується вся Європа. Таким методом стали користуватися і українські виробники. Головне - зберегти свіжим.

Як правило, прозорі вакуумні пакети використовуються для упаковки м'яса, риби, сиру, різних видів нарізки. Це дозволяє продовжити термін зберігання продукції додатково від 10 до 24 діб. Але так само вакуумна упаковка може використовуватися і в інших галузях, наприклад:

  • упаковка медичних інструментів, де дуже важливо зберегти стерильність і не дати можливості проникнути бактеріям з навколишнього середовища

  • упаковка запчастин, де необхідно забезпечити герметичність, що б не потрапила волога з навколишнього середовища

  • правильно запаковані вакуумні пакети здатні забезпечити повну герметичність упакованого продукту від негативних впливів навколишнього середовища (гази, рідини, агресивне середовище, забруднюючі фактори, можливо повне занурення в рідині)

  • продукти харчування упаковані в вакуумні пакети не втрачають у вазі і зберігають естетичний і товарний вигляд

  • і головне, не забувайте, "Упаковка має вагу!"

Ви можете зробити замовлення будь-яких розмірів вакуумних пакетів в межах від 100 до 600 мм по ширині і від 150 до 900мм по довжині. Так само у нас є завжди запас "стандартних" розмірів.

Якщо Ви вирішили займатися вакуумним пакуванням в перший раз, або не впевнені чи підійде певний розмір пакету для Вашої продукції - Ви завжди можете одержати якісну консультацію про упаковку по телефону або відвідати наш офіс зі зразком Вашої продукції. Наші фахівці розкажуть і покажуть усі тонкощі пакування, підберуть для Вас оптимальні розміри, підкажуть як досягти найкращого результату.

Так само маємо можливість запропонувати Вам свої послуги по упаковці (консультацію)


 

Зразковий варіант упаковки в вакуумні пакети

Нарізка Сардельки Сосиски Сир "косичка" Асорті