HomeAbout CompanyProductsQualityContact UsQuery
SwiftpackCall UsSend Bulk Enquiries

Product Range

 

 

Swiftpack
Головна >> Продукція >> Вакуумні пакети >> Пакети вакуумні Термозбіжні
Swiftpack Пакети вакуумні Термозбіжні Swiftpack

Пакети Вакуумні термоусаджувальні - це особливий вид упаковки. Такий вид упаковки дозволить не тільки зберегти зовнішній вигляд продукту, подовжити його термін зберігання але і стане його "другою шкірою".


Термоусадочні вакуумні пакети призначені для упаковки під вакуумом ковбас, м'ясних делікатесів, порційних шматків м'яса, птиці, бакалії, а також напівфабрикатів з них, рибних виробів і напівфабрикатів, порційних нарізок сиру, м'яких і ропних сирів.
Термоусадочні плівкові матеріали в якості упаковки для харчових продуктів набувають все більшу популярність. На сьогодні це один з найбільш високотехнологічних видів упаковки, що поєднує в собі високі бар'єрні властивості, міцність, ергономічність і, завдяки прозорості, що дає можливість максимально наочно представити товар.

Термоусадочні вакуумні пакети з багатошарової плівки

Головною властивістю зовнішнього поліефірного шару плівки є його висока теплостійкість, завдяки чому пакети з неї не злипаються в процесі вакуумування. Це дозволяє на 50 % збільшити продуктивність вакуумних камер за рахунок можливості накладення декількох пакетів одночасно протягом одного циклу. Поєднання шарів поліефіру і поліаміду надає плівці високу міцність на прокол, що дозволяє гарантовано упаковувати такі складні продукти, як м'ясо на кістки. При цьому висока механічна міцність дозволила виробникам зменшити товщину плівки на 30%. Термоусадочні пакети володіють чудовими газоізоляційними властивостями. Поєднання поліамідного шару і шару кополімеру етилену і вінілового спирту (EVOH) роблять плівку практично непроникною для кисню, що дозволяє істотно продовжити термін зберігання продуктів. При цьому усихання і втрата ваги продукту зведені практично до нуля завдяки особливому герметизуючому шару, що забезпечує плівці найнижчу проникність для водяних парів. Плівка не тільки зберігає продукт свіжим, але й надає йому привабливий зовнішній вигляд. Висока ступінь усадки в поєднанні з ідеальною прозорістю створюють ефект практично невидимої, як ніби скляної, «другої шкіри» продукту, даючи можливість споживачеві повністю зосередити на ньому свою увагу. Глянцевий блиск робить зовнішній вигляд продукту максимально привабливим

ВЛАСТИВОСТІ Й ЗАСТОСУВАННЯ:

Структура термоусадочних пакетів забезпечує унікальний набір властивостей і забезпечує високу газо - і паронепроникність при винятковій міцностті і прозорості. Вони розроблені спеціально для використання м'ясо-, птахо - і рибопереробної галузях харчової промисловості, а також виробництво сиру. Завдяки термоусадці і винятковим оптичними властивостям завжди забезпечується достатнє зусилля обтягування і «скляну» прозорість «другої шкіри» будь-яких ваших продуктів.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
1. Висока стійкість на прокол - дозволяє гарантовано упаковувати «складні» продукти, наприклад, м'ясо на кістки.
2. Високі бар'єрні властивості за киснем - забезпечує високі терміни придатності упакованого продукту.
3. Мінімальна паропроникність - дозволяє мінімізувати вологовтрати в процесі зберігання продукту.
4. Високі теплоізоляційні властивості при забезпечені рівномірної усадки у всіх напрямках - усадка при температурі 95 °С не менш 40% без спотворення пропорцій малюнка друку.
5. Виняткова «скляна» прозорість і глянцевость - дозволяє продемонструвати продукт у його найбільш привабливому вигляді.
6. Мінімальна товщина і відсутність у складі хлорвмісних речовин - знижує навантаження на фактори, які дестабілізують навколишнє середовище.
7. Легкість термозварювання - дозволяє гарантовано запаювати пакети на будь-якому зварювачі, знижуючи виробничі витрати за рахунок зменшення частки втрат, развакуумування і перепакування.
8. Відсутність злипання - якщо пакети стикаються у вакуумній камері, вони не злипаються в процесі вакуумування, що дозволяє одноразово вакуумувати більшу кількість пакетів і збільшити продуктивність вакумування.
9. Широкий діапазон типорозмірів дозволяє гарантовано задовільнити будь-які ваші потреби та умови вакуумної упаковки для будь-яких вироблених вами продуктів.


Ви можете зробити замовлення будь-яких розмірів вакуумних термоусадочних пакетів в межах від 70 до 900мм(і більше) по ширині і 180, 200, 250, 300, 350, 400мм по довжині. Так само у нас є завжди запас "стандартних" розмірів.

Якщо Ви вирішили займатися вакуумним пакуванням в перший раз, або не впевнені чи підійде певний розмір пакету для Вашої продукції - Ви завжди можете одержати якісну консультацію про упаковку по телефону або відвідати наш офіс зі зразком Вашої продукції. Наші фахівці розкажуть і покажуть усі тонкощі пакування, підберуть для Вас оптимальні розміри, підкажуть як досягти найкращого результату.

Так само маємо можливість запропонувати Вам свої послуги по упаковці (консультацію)


Зразковий варіант упаковки в пакети вакуумні термоусаджувальні

 
Сир М'ясо Сосиски М'ясне асорті